Operujeme především v lokalitách Ostravska, Opavska, Havířovská, Karvinska  a Frýdecka

Tel.: +420 605 806 144

Čištění kanalizace a odpadů

Vozidlo pro čištění odpadů

Od ucpaného odpadu umyvadla, až po velkoprofilovou kanalizaci provádíme čištění kanalizace a odpadů. Pro zákazníky z Ostravska, Opavska, Havířovská, Karvinska, Frýdecka  a okolí nabízíme monitoring a mechanické či tlakové čištění kanalizace.

Domovní odpady čistíme mechanicky – motorovým perem nebo tlakovou vodou. Vozidlo pro čištění odpadů je vybaveno tak, aby byl váš problém s kanalizací a odpady vyřešen během jedné návštěvy.

 

 

 

 

Vozidlo pro čištění kanalizací

  • pružiny pro mechanické čištění odpadů průměru 30 až 200 mm
  • zařízení pro čištění tlakovou vodou pro odpady a kanalizace průměru 30 až 300 mm
  • kanalizační kamery pro monitoring kanalizací průměru 40 až 300 mm
  • zařízení pro vyhledávání místa poruchy a trasování kanalizací průměru od 50 mm
  • generátor kouře pro zkoušky těsnosti kanalizací a vyhledávání úniku zápachu z kanalizace a průsaků kanalizace

 

 

 

Vedle rozsáhlé výbavy  vozidla  je čistící jednotka umístěna na přívěsném vozíku, což jednak zajišťuje, že můžeme dojet na místa, kam velké vozy kvůli své váhy nebo velikosti nemohou, jednak můžeme pracovat i při teplotách pod 0°C. Výkon čerpadla je 130 litrů při 150 barech, což je jednou tolik, než je u strojů zabudovaných v dodávkách běžné.

Vybavenost vozidla, výkon čisticího stroje a zkušená obsluha jsou kombinace, která nás činí výjimečnými a díky které dokážeme vyřešit vaše požadavky rychle a komplexně během jednoho výjezdu – a tedy můžeme v konečné fázi ušetřit vaše peníze.